Hardlopen

1 Adriaan Wattel Middelburg 01:31:00

2 Richard Jacobs Nieuw en Sint Joosland 01:35:30

3 Arend Hendrik Ruijsink Kapelle 01:38:35

4 Tom Janssens Eksaarde (B) 01:39:00

5 Geert Waelput Axel 01:40:00

6 Andy Huybens Beveren (B) 01:41:00

7 Samuel Jobse 01:48:00

8 Dennis van Antwerpen Goes 01:49:28

9 Dennis But Middelburg 01:52:00

10 M. Bleijenburgh Middelburg 01:52:20

11 Roel Latuheru Middelburg 01:52:39

12 Vicky Wiessner Koudekerke 01:53:15

13 Marjan Duine Koudekerke 01:53:15

14 Sjef Gord Middelburg 01:53:27

15 Erik Drijdijl Middelburg 01:53:30

16 Martijn Boommaert Middelburg 01:53:40

17 Michel Sinke Middelburg 01:53:44

18 M. v.d. Broeke Middelburg 01:53:50

19 Vincent Largo Middelburg 01:53:56

20 Edwin Schoe Middelburg 01:53:56

21 Eelke de Jong Middelburg 01:54:00

22 R. Leijnse Middelburg 01:54:00

23 Sander de Vries Middelburg 01:54:09

24 Paul Poulard Middelburg 01:54:20

25 Eric de Visser Middelburg 01:55:00

26 Leo Dalebout Gapinge 01:55:00

27 Frenk-Jan Visser Middelburg 01:55:09

28 Huibert Lucas Zoutelande 01:56:00

29 Elvira Alewijnse Oost-Souburg 01:56:11

30 Lodewijk van Iwaarden Domburg 01:57:00

31 M. de Vries Middelburg 01:58:20

32 Cor Schipper Middelburg 01:58:51

33 Michel Wiersma Middelburg 01:59:01

34 Gerwin Zondervan Kapelle 02:00:00

35 Arjen Zuidweg Yerseke 02:00:27

36 Geesje Helleman Middelburg 02:01:00

37 Lennard Zuidweg Yerseke 02:01:39

38 Joost Liefbroer Oost-Souburg 02:03:00

39 Marco Bouwman Middelburg 02:03:00

40 Jan Euser 02:04:00

41 Kees-Jan Verstrate Middelburg 02:06:20

42 Kees v.d. Heijden Vlissingen 02:06:20

43 Zorah van der Putten Koudekerke 02:08:00

44 Freddy Roose Oostkapelle 02:09:48

45 Lia Gonzalez Vrouwenpolder 02:09:48

46 Remke van Belzen Arnemuiden 02:11:17

47 Marcel Richard Zoutelande 02:11:40

48 Benny van Norden Oost-Souburg 02:13:00

49 Bianca Brasser Veere 02:13:00

50 Ronald Louws Vlissingen 02:13:00

51 Peter-Jan de Baar Wolphaarsdijk 02:14:00

52 Henk van der Poel Westkapelle 02:14:00

53 Mirjam Kloet Arnemuiden 02:15:45

54 Ronnie Ovaa Vlissingen 02:15:45

55 Katja de Groes Vrouwenpolder 02:20:00

56 Jeroen Hage Middelburg 02:23:30

57 Dick Hilberdink Vlissingen 02:24:04

58 Simon van Boven Nijkerk 02:27:00

59 Gera van Boven Nijkerk 02:27:00

60 Jordi Castel Vlissingen 02:28:07

 

61 Peter Castel Goes 02:28:07

 

Wandelen

1 Ad Viergever Oost-Souburg

2 Adrie van der Vliet Ossendrecht

3 Albert Bauer Kruiningen

4 Alex Maas Domburg

5 Andre Rijk Goes

6 Angelique Hermsen Middelburg

7 Anja de Witte Zoutelande

8 Ankie Leeuwenstein Zevenaar

9Annelies Blankers

10 Bernard Vercouteren van den Berge Middelburg

11 Bert-Jan Hermsen Middelburg

12 Boudewijn van Eersel Vlissingen

13 Bram Witte Vrouwenpolder

14 Carla Duvivier Koudekerke

15Carsten Sell

16 Chantal Boonaerts Westkapelle

17Christel Burggraaf

18 Cor de Smit Oost-Souburg

19 Crushwin Merce Middelburg

20 Daan Fijnaut Middelburg

21 Danique van Zuilen Middelburg

22 Dineke Melse Zierikzee

23 Ellen van Zuilen Vlissingen

24Els Roekamp

25 Els Viergever Oost-Souburg

26 Elvira Schoon Heinkenszand

27 Emil Becker Grafshaft (D)

28 Evelien de Kok Domburg

29 F. Hulshof Dinteloord

30Gerard Kemps

31 Gert Gabrielse Weskapelle

32 Graziano Zanella Wissenkerke

33 Hans Vrijdag Oostkapelle

34 Heidi Bontius Burgh Haamstede

35 Hetty van der Vliet Ossendrecht

36 Ida Debye Würselen (D)

37 Ingird van Sluijs Vlissingen

38 Irene Kint Grijpskerke

39 Ivon de Pagter Oost-Souburg

40 Jacqeline Nieuwenhuijse Oost-Souburg

41 Jacqueline den Duuren Middelburg

42 Jan Leidigkeit Ettenheim (D)

43 Jannie E. Middelburg

44 Jeannine Christiaansen Middelburg

45 Jeltje Poortvliet Vlissingen

46Jeroen Jacobse

47 Johan Zuijdweg Middelburg

48 Johannes Becker Grafshaft (D)

49 Jolanda Bilderbeek Kloetinge

50 Josette Kankow Brouwershaven

51 Josien Hoogesteger-Riel Wemeldinge

52 Joyce Los Middelburg

53Jürgen Hoff

54 Karel Weijland Kruiningen

55 Karin van Norden Oost-Souburg

56 Katrin Becker Grafshaft (D)

57 Kees Capelle Oostkapelle

58 Kees van Rijsbergen Roosendaal

59 Klaus Wendeling Rheinberg (D)

60 L.J. Boonstra Kouderkerke

61 Leandra Meulmeester Amersfoort

62 Leen Meulmeester Vlissingen

63Leonie Schets

64 Lex van Zuilen Vlissingen

65Lion Baas

66 Lisette de Bree Schore

67 Manon Kiemeneij Oost-Souburg

68 Maria Hamerschmit Willich (D)

69 Marian Snelders Kouderkerke

70 Marian Zuidweg Middelburg

71 Marianda Langewouters Etten-Leur

72 Marinanne den Duuren Nootdorp

73 Mariska Luiten Middelburg

74 Mariska van Leeuwen Vlissingen

75 Marjan Adriaanse Vlissingen

76 Marjan de Schipper Middelburg

77 Marjolein van Dongen Vrouwenpolder

78 Mark Fijnaut Middelburg

79 Marleen Abrahamse Sint Laurens

80 Marlies Everaert Vogelwaarde

81 Martijn de Vries Middelburg

82 Matty Christiaansen Breskens

83 Michelle Giljam Nieuwerkerk

84 Mirjam Rasenberg Wissenkerke

85 Monique de Kock Kloosterzande

86 Nel van de Meer Zierikzee

87Niels de Kok

88 Patrick Giljam Nieuwerkerk

89 Peter de Witte Zoutelande

90 Peter Schepers Ellewoutsdijk

91 Peter van de Meer Zierikzee

92 Piet van Gemert Middelburg

93 R. Meulmeester Oost-Souburg

94 Ria Gillissen Middelburg

95 Ria Scheepers Ellewoutsdijk

96 Rianna Snelders Vlissingen

97 Ronnie Bilderbeek Kloetinge

98 Roos van Nielen Middelburg

99 Rosita Mesu Middelburg

100Ruth Dekker

101Sander van de Boom

102 Saskia Verhage Vrouwenpolder

103 Stef Abrahamse Sint Laurens

104 Stefan Grob Vlissingen

105 Stefanie Leidigkeit Ettenheim (D)

106 Sung van 't Veer Middelburg

107 Veronique van Houwelingen Burgh Haamstede

108 Wilco van Dongen Vrouwenpolder

109Willeke Koning

 

 


Uitslagen 2017

Voor alle uitslagen klik hier.


Uitslagen 2016

Voor alle uitslagen klik hier.

 

Uitslagen 2015

Voor alle uitslagen klik hier.

 

 

Go To Top